WHITE STAR (=witte inwashoes): voor dagelijks gebruik, prijs/kwaliteit een topper in de profi wereld.
BLUE STAR (=blauw/witte inwashoes): mengsel van witte PES en blauw speciale MICROvezels. Een zeer hoge waterabsorptie. Een klein krabsponsje aan de zijkant van de hoes verwijdert snel en efficiënt kleine, klevende vuiligheid op de ruiten.
MICRO STAR (=blauwe inwashoes): uitzonderlijk fijne microvezels die zeer agressief zijn tegen vuiligheid, vet en stof. Enorme waterabsorptie.
De aluminium T-bar is van extreem hoge kwaliteit en buigt niet, alle T-houders passen op al onze telescopische stelen (tot 16m). De plastic T-bar “Nomic” met water gleuven, twee-componenten handvat is gemaakt van anti-slip rubber en garandeert comfortabele. Door een extra bevestigingspunt in de handgreep hebben we een ideale verbinding met de telescoopsteel bereikt. Leverbaar in de maten 25, 35 en 45 cm.
Foto | Omschrijving | Prijs |